Головна / Пансіонат Райдуга / Програма анімації

Програма анімації в пансіонатах Азов і Райдуга

1 день

8.30-8.45 - Ранкова гімнастика для дітей
8.45 - 9.00 - Райдужні нотки (Розучування пісень шумелок, речівок і т.д.)
10.00 - 11.00 - вільний дозвілля в ігровій, РЕПЕТИЦІЯ для учасників вечірньої вистави
11.00 - 12.00 - «У країні Мультляндія» (перегляд мультфільму, вільні ігри в ігротеці)
12.00 - 13.00 - Творча майстерня «Очманілі ручки» (Ліплення з солоного тіста - іграшка «Черепашка»)
16.00- 17.00 - Творча майстерня «Очманілі ручки» (Малювання трубочками і ватяними паличками «Квітуче дерево»)
17.00 - 18.00 - РЕПЕТИЦІЯ для учасників вечірньої вистави
19.30 - 20.30 - «знімати вестерн!» - конкурсно-розважальна програма для дітей
20.30 - 21.15 - Дискотека

2 день

8.30-8.45 - Ранкова гімнастика для дітей
8.45 - 9.00 - Райдужні нотки (Розучування пісень шумелок, речівок і т.д.)
10.00 - 11.00 - Ігри на пляжі
11.00 - 12.00 - «У країні Мультляндія» (перегляд мультфільму, вільні ігри в ігротеці)
12.00 - 13.00 - Творча майстерня «Очманілі ручки» (Картинка «Ежик» - аплікація з серветок джгутиками)
16.00 - 17.00 - Творча майстерня «Очманілі ручки» (Виготовлення фоторамки - аплікація з піску і черепашок)
17.00 - 18.00 - РЕПЕТИЦІЯ для учасників вечірньої вистави
19.30 - 20.30 - «Міс і Містер« Веселка »» - конкурсно-розважальна програма для дітей
20.30 - 21.15 - Дискотека

3 день

8.30-8.45 - Ранкова гімнастика для дітей
8.45 - 9.00 - Райдужні нотки (Розучування пісень шумелок, речівок і т.д.)
10.00 - 11.00 - вільний дозвілля в ігровій, РЕПЕТИЦІЯ для учасників вечірньої вистави
11.00 - 12.00 - «У країні Мультляндія» (перегляд мультфільму, вільні ігри в ігротеці) 12.00 -
13.00 - Творча майстерня «Очманілі ручки» (Ліплення з солоного тіста - картинка «Чарівний птах»)
16.00 - 17.00 - Творча майстерня «Очманілі ручки» (Картинка «Мухомор» - аплікація з серветок кульками)
17.00 - 18.00 - РЕПЕТИЦІЯ для учасників вечірньої вистави
19.30 - 20.30 - «День Іменинника» - конкурсно-розважальна програма для дітей
20.30 - 21.15 - Дискотека

4 день

8.30-8.45 - Ранкова гімнастика для дітей
8.45 - 9.00 - Райдужні нотки (Розучування пісень шумелок, речівок і т.д.)
10.00 - 11.00 - Конкурс піщаних фігур
11.00 - 12.00 - «У країні Мультляндія» (перегляд мультфільму, вільні ігри в ігротеці)
12.00 - 13.00 - Творча майстерня «Очманілі ручки» (Іграшка «Восьминіг» - робота з викидними матеріалами)
16.00 - 17.00 - Творча майстерня «Очманілі ручки» (Ліплення з пластиліну - картинка «Спанч Боб»)
17.00 - 18.00 - РЕПЕТИЦІЯ для учасників вечірньої вистави
19.30 - 20.30 - «Веселий експрес» - квест-гра для дітей
20.30 - 21.15 - Дискотека

5 день

8.30-8.45 - Ранкова гімнастика для дітей
8.45 - 9.00 - Райдужні нотки (Розучування пісень шумелок, речівок і т.д.)
10.00 - 11.00 - Конкурс піщаних фігур
11.00 - 12.00 - «У країні Мультляндія» (перегляд мультфільму, вільні ігри в ігротеці)
12.00 - 13.00 - Творча майстерня «Очманілі ручки» (Полу об'ємна аплікація зі смужок паперу - картинка «Сова»)
16.00 - 17.00 - Творча майстерня «Очманілі ручки» (Малювання трубочками з елементами аплікації «Навала прибульців»)
17.00 - 18.00 - РЕПЕТИЦІЯ для учасників вечірньої вистави
19.30 - 20.30 - «Змагання племен» - конкурсно-розважальна програма для дітей
20.30 - 21.15 - Дискотека

6 день

.30-8.45 - Ранкова гімнастика для дітей
8.45 - 9.00 - Райдужні нотки (Розучування пісень шумелок, речівок і т.д.)
10.00 - 11.00 - РЕПЕТИЦІЯ для учасників вечірньої вистави
11.00 - 12.00 - «У країні Мультляндія» (перегляд мультфільму, вільні ігри в ігротеці)
12.00 - 13.00 - Творча майстерня «Очманілі ручки» (Ліплення з солоного тіста - іграшка «Абориген»)
16.00 - 17.00 - Свято Нептуна 20.00 - 21.00 - Дискотека

7 день

8.30-8.45 - Ранкова гімнастика для дітей
8.45 - 9.00 - Райдужні нотки (Розучування пісень шумелок, речівок і т.д.)
10.00 - 11.00 - вільний дозвілля в ігровій, РЕПЕТИЦІЯ для учасників вечірньої вистави
11.00 - 12.00 - «У країні Мультляндія» (перегляд мультфільму, вільні ігри в ігротеці)
12.00 - 13.00 - Творча майстерня «Очманілі ручки» (Ліплення з пластиліну - «Квітка папороті»)
16.00 - 17.00 - Творча майстерня «Очманілі ручки» (Колективна робота - картина «Замок» - аплікація з серветок кульками)
17.00 - 18.00 - РЕПЕТИЦІЯ для учасників вечірньої вистави
19.30 - 20.30 - «Чудеса в решеті» - квест-гра для дітей
20.30 -21.15 - Дискотека

8 день

8.30-8.45 - Ранкова гімнастика для дітей
8.45 - 9.00 - Райдужні нотки (Розучування пісень шумелок, речівок і т.д.)
10.00 - 11.00 - Ігри на пляжі
11.00 - 12.00 - «У країні Мультляндія» (перегляд мультфільму, вільні ігри в ігротеці)
12.00 - 13.00 - Творча майстерня «Очманілі ручки» (Іграшка з пакетів «Мишка»)
16.00 - 17.00 - Творча майстерня «Очманілі ручки» (Розфарбовування гіпсових фігурок)
17.00 - 18.00 - РЕПЕТИЦІЯ для учасників вечірньої вистави
19.30 - 20.30 - «День морозива» - конкурсно-розважальна програма для дітей
20.30 - 21.15 - Дискотека

9 день

8.30-8.45 - Ранкова гімнастика для дітей
8.45 - 9.00 - Райдужні нотки (Розучування пісень шумелок, речівок і т.д.)
10.00 - 11.00 - вільний дозвілля в ігровій, РЕПЕТИЦІЯ для учасників вечірньої вистави
11.00 - 12.00 - «У країні Мультляндія» (перегляд мультфільму, вільні ігри в ігротеці)
12.00 - 13.00 - Творча майстерня «Очманілі ручки» ( «Вінок» - аплікація з двосторонньої кольорового паперу)
16.00 - 17.00 - Творча майстерня «Очманілі ручки» (Ліплення з солоного тіста - іграшка «Ведмедик Тедді»)
17.00 - 18.00 - РЕПЕТИЦІЯ для учасників вечірньої вистави
19.30 - 20.30 - «У гостях у казки» - конкурсно-розважальна програма для дітей
20.30 - 21.15 - Дискотека

10 день

8.30-8.45 - Ранкова гімнастика для дітей
8.45 - 9.00 - Райдужні нотки (Розучування пісень шумелок, речівок і т.д.)
10.00 - 11.00 - Конкурс піщаних фігур
11.00 - 12.00 - «У країні Мультляндія» (перегляд мультфільму, вільні ігри в ігротеці)
12.00 - 13.00 - Творча майстерня «Очманілі ручки» (Іграшка з пакетів «Рибка»)
16.00 - 17.00 - Творча майстерня «Очманілі ручки» (Колективна робота - картина «Дельфіни» - аплікація з серветок джгутиками)
17.00 - 18.00 - РЕПЕТИЦІЯ для учасників вечірньої вистави
19.30 - 20.30 - «У гостях у Королеви Ігри» - конкурсно-розважальна програма для дітей
20.30 - 21.15 - Дискотека

11 день

8.30-8.45 - Ранкова гімнастика для дітей
8.45 - 9.00 - Райдужні нотки (Розучування пісень шумелок, речівок і т.д.)
10.00 - 11.00 - вільний дозвілля в ігровій, РЕПЕТИЦІЯ для учасників вечірньої вистави
11.00 - 12.00 - «У країні Мультляндія» (перегляд мультфільму, вільні ігри в ігротеці)
12.00 - 13.00 - Творча майстерня «Очманілі ручки» (Виготовлення підсвічників з гіпсу)
16.00 - 17.00 - Творча майстерня «Очманілі ручки» (Картинка «Соняшник» - аплікація з двосторонньої кольорового паперу)
17.00 - 18.00 - РЕПЕТИЦІЯ для учасників вечірньої вистави
19.30 - 20.30 - «Піратська вечірка» - квест-гри для дітей
20.30 - 21.15 - Дискотека

12 день

8.55 - 9.05 - Святковий запрошення в їдальню
10.00 - 11.00 - Конкурс піщаних фігур
11.00 - 12.00 - «У країні Мультляндія» (перегляд мультфільму, вільні ігри в ігротеці)
12.00 - 13.00 - Творча майстерня «Очманілі ручки» (Іграшка з пакетів «Бонсай»)
16.00 - 17.00 - Творча майстерня «Очманілі ручки» (Ліплення з солоного тіста - іграшка «Кролик»)
17.00 - 18.00 - РЕПЕТИЦІЯ для учасників вечірньої вистави
19.30 - 20.30 - «Відкриття малих Олімпійських ігор» - конкурсно-розважальна програма для дітей
20.30 - 21.15 - Дискотека
Задати питання
Відправити

Дякуємо! Ваше повідомлення надіслано.

Виникла помилка.